Typy sportowe – poradnik dla nowych typerów

Jakie błędy popełniają nowi typerzy? Zapewne wielu z was zastanawia się, co mogą robić lepiej, podczas swoich pierwszych typów sportowych. Dlatego też, dziś pokażemy wam jak ulepszyć wasze sposoby typowania zakładów sportowych online!

Typy sportowe – poradnik dla nowych typerów

Co prawie każdy robi na początku źle?

Obstawianie za wysokich sum. Początkujący typerzy powinni obstawiać niższe sumy, niż od razu pół naszego majątku, z racji tego że co z tego że obstawimy tyle a tyle, skoro nasze szanse na wygraną są minimalne? To jak rzucać się do wybiegu dla misi, tylko po to a by wyłowić 2-3 złote z fosy, do której zazwyczaj ludzie wrzucają drobne. Jednakże o ile bukmacher nie ustalił żadnego limitu na wygraną, to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane u bukmacherów występowały na zakładach akumulowanych. Typy akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs ogólny bardzo popularne. Szansa na wygraną z takiego kuponu jednak jest bardzo mała. Wysokość wygranej jest uzależniona od wielu zmiennych. Mając zamiar obstawiać dłużej u bukmachera, warto wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich typów), po trzecie wysokość stawki. Dzięki temu będziemy wiedzieć, w jakiej sytuacji się znajdujemy, i biorąc te czynniki pod uwagę, zmniejszymy również szansę na zrobienie czegoś głupiego.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Pamiętaj, że bukmacher zawsze ma dla ciebie nowe bonusy

Dla nowych graczy typów bukmacherskich zawsze czeka szereg ciekawych promocji, nieważne czy tego chcą (czy też nie), zanim więc założymy konto, to możemy przebierać w ofertach firm bukmacherskich. Bonus od depozytu to w firmach bukmacherskich podstawa. Znajdziemy go dosłownie u każdego bukmachera, ale nie wszyscy użytkownicy wiedzą jaki bonus od depozytu wybrać i zdarza się, że niektórzy, cwani bukmacherzy to wykorzystują.

Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem    i chcesz mieć bonus na start, to pierwszą rzecz jaką powinieneś uczynić to    zapoznanie się z warunkami promocji.

Porażki dotyczą każdego

Najważniejsze jest, aby w razie przegranej bądź nawet serii porażek nie ulegać emocjom i z chłodną głową trzymać się obranej strategii. Chęć natychmiastowego odegrania, bez wcześniejszego przygotowania i analizy sportowej – najczęściej prowadzi do kolejnej przegranej. Dlatego też jeśli przegrałeś – ochłoń, następnie postaraj się dowiedzieć – dlaczego nie udało ci się akurat tego typu wygrać. Poza tym, nigdy nie typuj spotkań o których wiesz zbyt mało. Typowanie zakładów akumulowanych również jest kiepskim pomysłem – szansa na potencjalną wygraną jest bardzo mała.

Co zrobić jeśli bukmacher zadzwoni do nas, aby zweryfikować nasze dane?

Przede wszystkim nie panikować, ponieważ najlepszą metodą na rozwiązanie problemu jest wyjaśnienie sprawy poprzez rozmowę z obsługą klienta danego bukmachera. Kiedy już upewnimy się co do tożsamości osoby która do nas dzwoni, wystarczy że opiszemy wszystkie okoliczności i wtedy zapewne dowiemy się, co właściwie się stało. Jeżeli nie mieliśmy zamiaru oszukać danego bukmachera, to prawdopodobnie weryfikacja nie przebiegła pomyślnie, na przykład z tego powodu, że nasz dokument stracił ważność.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer