Typowanie zakładów na boks

Boks to bardzo popularna dyscyplina sportowa, kochana przez wielu na całym świecie. Mass media zawsze, gdy zbliża się ,,wielka walka” grzmią na antenie, bądź też w gazetach. Co ciekawe ta dyscyplina jest na tyle popularna, że także nowe pokolenie jest nią zainteresowane. Ostatnia walka zorganizowana przez social media (KSI vs Logan Paul 2 ) ,,biła” rekordy popularności na platformach ją transmitujących. A więc czy warto jest obstawiać zakłady na boks?

Typowanie zakładów na boks

Co musimy wiedzieć na początek?

Na start musimy się w ogóle dowiedzieć jak obstawiać zakłady bukmacherskie. Pierwsze pytanie, na jakie początkujący gracz bukmacherki (bądź osoba która jest zainteresowana bukmacherką) musi sobie odpowiedzieć, to czy w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie na temat dyscypliny, którą chce obstawiać.

 Absolutnie idealnym (choć zapewne nierealnym dla większości) startem przy obstawianiu zakładów bukmacherskich będzie jeśli już w przeszłości uprawialiśmy jakiś sport związany z pięściarstwem (jeśli oczywiście chcemy obstawiać boks). Jeśli to pytanie znalazło odpowiedź ,,tak” u naszego początkującego gracza, to gratulacje, możemy przejść do następnego kroku, jednakże jeśli odpowiedź była przecząca, to musimy trochę nad tym popracować, ponieważ w innym wypadku gdy przyjdzie co do czego (czyli w tym wypadku obstawiania wyników w bukmacherce) to zamiast wygranej będzie przegrana za przegraną, a przecież nikt nie lubi tracić pieniędzy.

darmowy bonus betclic
darmowy bonus betclic

Fora bukmacherskie

Dobrym sposobem na uzyskanie brakującej wiedzy jest przeglądanie for bukmacherskich, bądź oglądanie samych starć początkowo bez obstawiania, a następnie analizowanie danego spotkania krok po kroku, aby zrozumieć mechanikę i taktykę działania naszych przyszłych faworytów (bądź ich przeciwników).  Następnym krokiem, zaraz po wiedzy jest zadanie sobie samemu pytania, czy mamy w sobie cechy dobrego gracza zakładów bukmacherskich. To pytanie jest o tyle ważne, że jeśli nie posiadamy anielskiej cierpliwości, wnikliwego, analitycznego podejścia do danych spraw, bądź po prostu ,,głupiego” szczęścia, nie powinniśmy podchodzić do zakładów bukmacherskich, z tego powodu że po prostu się rozczarujemy, zamiast się dobrze bawić, a tego nikomu nie życzymy.

Wybierz bukmachera, który oferuje zakłady na boks

Naszym kolejnym krokiem, zaraz po odpowiedzeniu sobie na nasze poprzednie pytania jest wybór odpowiedniej, legalnej firmy bukmacherskiej. Niestety bez tego nie postawimy naszego kuponu w sposób legalny. Warto jest na początku sprawdzić każdego legalnego bukmachera, ponieważ każda firma oferuje inne od konkurencji stawki, promocje oraz bonusy dla nowych użytkowników. Polecamy wybrać tego bukmachera, który według nas ma dla nas najlepsze stawki, oraz oferuje najlepszy bonus na start (według naszego mniemania).

Pamiętaj że w czasie kwarantanny zakłady mogą wyglądać nieco inaczej

Co mamy przez to na myśli? Otóż to proste, w końcu niektóre gale bądź zawody mogą się po prostu nie odbyć, z racji tego że wszyscy aktualnie są wystraszeni koronawirusem, oraz niemalże każdy kraj został poddany kwarantannie, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer