Typowanie e-sportów – jak to robić z sukcesem?

Każdy typer zdaje sobie sprawę z tego, że obstawianie zakładów nie jest prostą sprawą – w końcu czasami aby naprawdę dobrze zarobić, trzeba się narobić. Z racji tego, że większość osób siedzi w domu, coraz więcej osób szuka sposobów na to, aby sobie dorobić. Jednym z nich jest właśnie typowanie e-sportów, dlatego też dziś podpowiemy wam, jak zacząć typować e-sporty!

Typowanie e-sportów – jak to robić z sukcesem?

Jeśli znasz grę, którą chcesz obstawiać, to już masz przewagę

Odpowiednia wiedza to przede wszystkim takie rzeczy jak znajomość gry, którą obstawiamy, rodzaje kuponów bukmacherskich, oraz inne czynniki, które będą w stanie wesprzeć nas w naszych pierwszych typach. Zacznijmy może od samej wiedzy :

Fora bukmacherskie to świetny sposób na jej zdobycie, z racji tego, że na renomowanych prekursorach dzisiejszych mediów społecznościowych możemy znaleźć osoby, które z typowaniem są za pan brat, i mogą nam udostępnić odpowiednie dla nas na start porady odnośnie typowania zakładów e-sportowych, oraz rzeczy na które powinniśmy uważać przy naszych pierwszych typach.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Oglądanie wybranych spotkań bez typowania jest również całkiem niezłym sposobem na to, aby zdobyć odrobinę doświadczenia, o ile oczywiście będziemy pamiętać o tym, żeby po danym spotkaniu sportowym nagrać odpowiednio to spotkanie, a następnie je przeanalizować, oraz porównać z wynikiem który uprzednio byśmy postawili – oraz zaraz po wykonaniu takowej analizy. Jest to bardzo ważny ruch – ponieważ nasz świat bukmacherki będzie opierał się właśnie na przewidywaniu danych zdarzeń e-sportowych.

Uważaj!

Zaczynając typować zakłady na e-sport, powinieneś przede wszystkim uważać na zachowania drużyn rozgrywających dane spotkanie. Zdarzały się afery, gdzie dana drużyna umówiła się z drugą, że jedna z nich przegra umyślnie, przez co spotkanie będzie naturalnie ustawione, przez co nawet jeśli postawiliśmy na silniejszą statystycznie drużynę, to prawdopodobieństwo, że nasz kupon będzie nie trafiony, w tym wypadku będzie równało się 100%.

A o czym jeszcze warto pamiętać?

Na przykład o tym, że zdecydowanie lepiej jest postawić nieco mniej, a kilka spotkań na raz, niż jeden większy zakład na jedno spotkanie, z racji tego że w ten sposób, nawet jeśli część z naszych kuponów będzie nieudana, to te poprawnie wytypowane zrekompensują nam resztę przegranych. Kolejną kwestią, o której warto pamiętać to sprawdzenie przed obstawieniem, czy któreś ze spotkań które mamy ochotę obstawić nie zostało odwołane, bądź też przesunięte w czasie, z racji tego, że aktualnie bardzo wiele spotkań e-sportowych jest przesuwana w czasie, bądź też odwoływana, albo też odbywa się bez udziału publiczności.

Oferty na zakłady e-sportowe u bukmacherów

Co prawda oferta bukmacherska w Polsce nie jest jeszcze zgodna i jedni bukmacherzy oferują możliwość zakładów na e-sport, a inni tylko przyglądają się całości z boku. Najpierw musimy znaleźć legalnego bukmachera, który oferuje możliwość obstawiania. A reszta wygląda już dokładne tak samo, jak w przypadku wszystkich innych zakładów bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer