Totolotek – aplikacja na smartfony

Totolotek jest uznawany za jednego z tych bukmacherów, który ,,ni to ziębi ni grzeje” graczy zakładów bukmacherskich, z racji tego że jest – ,,bo jest”. No dobrze, żarty żartami, ale wielu graczy, których właśnie ulubionym bukmacherem jest Totolotek, dlatego też dziś opowiemy wam co nieco o jego aplikacji mobilnej!

Totolotek – aplikacja na smartfony

Totolotek w aplikacji mobilnej

Telefony pomału zastępują komputery w sprawach codziennych i z bukmacherką nie mogło być inaczej. Wiele osób nie do końca wie, czy Totolotek posiada własną aplikację mobilną. Absolutnie się temu nie dziwimy, gdyż sama firma niewiele na ten temat pisze na swojej oficjalnej stronie, a samego programu na próżno szukać w źródłach takich jak Google Play czy sklep AppStore. Jeżeli pobieramy i instalujemy aplikację, najczęściej chcemy ją jak najszybciej wypróbować. W przypadku bukmacherskiego programu wcale nie jest inaczej i właśnie dlatego Totolotek nieco ułatwia start! Każdy, kto po raz pierwszy korzysta z aplikacji mobilnej Totolotka, może liczyć na bonus za wpłatę do kwoty 49 PLN. Jest to prezent przyznawany w formie bonusu 100% i może być wykorzystany tylko w aplikacji mobilnej. To, oczywiście, tylko jeden przykład, ale promocji na urządzenia przenośne w Totolotku jest naprawdę wiele.

darmowy bonus betclic
darmowy bonus betclic

Totolotek aplikacja mobilna na androida

Aplikacja mobilna totolotka na ten moment działa na systemie Android, a tam nie można w oficjalny sposób pobrać programu, który związany jest z hazardem online. Jedyną opcją, jaka pozostaje klientom Totolotek to pobieranie pliku .apk, który pobierzemy ze strony tego legalnego bukmachera.

Uwaga! W smartfonie z Androidem należy w ustawieniach włączyć możliwość instalowania programów z tak zwanych nieznanych źródeł (spoza oficjalnego sklepu Google). Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mogli uruchomić mobilnego Totolotka na swoim urządzeniu. Niestety, na ten moment nie ma dostępnej wersji iOS bukmachera Totolotek.

Bonus w aplikacji mobilnej Totolotek

Jeżeli nie posiadamy darmowego konta na stronie bukmachera Totolotek, nie mamy możliwości skorzystania z jego mobilnej oferty. Na szczęście, rejestracja profilu to dosłownie kilka chwil, a to w stu procentach legalnie! Totolotek proponuje na dobry początek bonus powitalny nawet w wysokości 1000 PLN. Prezent dla nowo zarejestrowanych przyznawany jest przy pierwszej wpłacie – im więcej ktoś przeleje środków na swoje konto, tym lepiej dla niego, gdyż może wówczas otrzymać lepszy bonus. Premia na start od Totolotka to bonus 100% do kwoty 1000 PLN.

Bonus powitalny Totolotek

Jak z niego skorzystać? Otóż to  proste, na początku, musimy wejść na stronę totolotka (www.totolotek.pl), następnie wypełnić krótki formularz online, po tym musimy dokonać pierwszej wpłaty na rzecz naszego konta, i możemy wtedy odebrać premię do 1000 PLN jako bonus 100%.

Ten bonus możliwy jest do odebrania także na stronie internetowej, ale trzeba podkreślić, iż istnieją w Totolotku takie promocje, z których można skorzystać jedynie w aplikacji na telefon. Są to tak zwane oferty specjalne dedykowane i mogą one ulegać zmianom.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer