Praca w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie mimo wciąż nakładanych regulacji prawnych, wyznaczających reguły ich działania, mają się coraz lepiej. Nie tylko rośnie liczba korzystających z ich usług klientów, ale i gama proponowanych zakładów z dnia na dzień prężniej się rozwija. 

Praca u bukmachera
Praca u bukmachera – czy to się opłaca?

Praca u bukmachera w Polsce

Ograniczenia prawne – w tym wprowadzenie ustawy hazardowej – doprowadziły do sytuacji, gdzie żaden zagraniczny bukmacher nie posiada na terenie naszego kraju oficjalnej placówki. Wiele tych firm posiada siedziby na Malcie oraz w Wielkiej Brytanii. Dlatego znalezienie zatrudnienia na terenie Polski są nikłe i jedyną możliwością jest migracja lub praca zdalna. W przypadku, gdy zmiana miejsca zamieszkania nie wchodzi w grę, można swoich sił spróbować jako tzw. freelancer. Praca w takim przypadku będzie polegała na typowaniu i dostarczaniu bukmacherowi prawidłowych kursów na umówione ligi.

Należy zdawać sobie sprawę, że jest to alternatywa jedynie dla doświadczonych graczy o bardzo określonym trafie, szczególnie dla tych, którzy dobrze się czują w danych dyscyplinach bądź ligach i zdają sobie sprawę w jaki sposób wystawia się poprawne oferty kursowe. Polscy stacjonarni bukmacherzy oferują możliwość pracy krajowej, jednak wynagrodzenia są u nich kilkukrotnie niższe niż te, oferowane przez bukmacherów z placówkami za granicą na tym samym stanowisku. 

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Dla kogo jest praca? 

Najważniejsza w pracy bukmacherskiej jest znajomość języka angielskiego. W każdej firmie pracują pracują przedstawiciele różnych krajów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę dotyczącą danych rozrywek. Osoby te wymieniają się informacjami, prowadzą wspólne projekty, wymieniają się różnymi danymi, dlatego potrzebny jest jeden, wspólny i zrozumiały dla wszystkich język. 

Zakłady bukmacherskie poszukują przede wszystkim osób na stanowisko supportera, a więc pomocy technicznej.  Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi dokładnie znać regulamin, ponieważ będzie będzie odpowiedzialna za obsługę chatu, skrzynki e-mailowej, a także poczty telefonicznej bądź faksu. 

Niezastąpieni są analitycy sportowi, analitycy bukmacherscy oraz osoby na stanowisko adds maker. Bukmacherzy wzmacniają swoje szeregi pracownikami, którzy mają sporą wiedzę dotyczącego konkretnego rynku. Ważnym ogniwem są również osoby z ogólną wiedzą sportową. Analitycy muszą charakteryzować się umiejętnością szacowania ryzyka wraz z dobrą znajomością zasad statystyki.

Nic nie może trwać wiecznie. Wraz z upływem czasu analitycy doświadczają tzw. wypalenia zawodowego, dlatego stworzono dla doświadczonych stanowisko country managera. 

Korzyści z pracy u bukmachera 

W tej branży przede wszystkim kuszą zarobki. W zależności od doświadczenia i rodzaju obejmowanego stanowiska, stawki oscylują w granicach nawet 3000€. Praca w tym sektorze daje również ogromne szanse na rozwój. Zaczynając jako osoba odpowiedzialna za support, można przy odrobinie chęci szybko awansować na analityka, a stąd już prosta droga, by zostać managerem. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta dla młodych, kreatywnych osób, które lubią czuć adrenalinę i są odporne na stres. 

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują znacznie więcej niż jeszcze 2 lata temu. Konkurencja wśród zakładów bukmacherskich wymusza na nich oferowanie co raz lepszej oferty zakładów sportowych, wyższych kursów i jeszcze ciekawszych promocji i bonusów za darmo.

Site Footer