Praca u bukmachera – jak to wygląda?

Wiele osób, mimo iż uprawia bukmacherkę już od dłuższego czasu, tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wygląda w ogóle praca u bukmachera. To błąd, ponieważ zrozumienie zasad działania swojego przeciwnika może być naprawdę dobrym sposobem, aby poprawić swój styl typowania. Jak więc wygląda praca u bukmachera? O tym już za chwilę.

Praca u bukmachera – jak to wygląda?

Zacznijmy od tradycyjnych ,,ziemniaków”

Zwykle praca w stacjonarnym punkcie bukmacherskim nie jest taka trudna, ale faktem jest, że musimy być zawsze gotowi do pracy. Czasami osoby zatrudnione u bukmacherów, nawet jeśli planują swoje wyjazdy z rocznym, a nawet dwuletnim wyprzedzeniem, nie mają pewności że ten telefon nie zadzwoni i nie będziemy o tej porze na kilka minut przed odlotem wezwani do pracy.

Praca w tej branży sprawia, że jesteśmy non stop narażeni na pracę z klientami. Chociaż z pewnością dotyczy to nie tylko pracy z klientami, branża gier jest częścią rynku, a drobne błędy mogą spowodować utratę pracy. Wiesz, że błędy są powodowane przez ludzi, na przykład gry. Na przykład, jako analityk sportowy, przypadkowo pominiemy niektóre treści lub wyślemy niepoprawną analizę do naszych kontrahentów. W końcu mity o bukmacherce często mówią, że taka osoba jest zawsze przy telefonie, sprawdza komputer non-stop, jest uzależniona od picia kawy oraz ma wory pod oczami. Przejdźmy jednak dalej.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Podejmowanie kluczowych decyzji

Podejmowanie kluczowych decyzji jest integralną częścią pracy bukmachera. Każdy błąd, nawet najmniejszy, może kosztować naszego buka olbrzymią ilość majątku i przynosić nam premię lub pensję. Musimy też pamiętać, że lista legalnych bukmacherów działających w naszym kraju stale się powiększa, a współpraca z firmą bukmacherską nie jest już elitarnym zawodem, dlatego musimy monitorować kursy i działania konkurencji, a to tylko czeka, aż popełnimy jakiekolwiek błędy. Nie zniechęcamy nikogo do pracy w firmie bukmacherskiej, ale ci, którzy chcą zasmakować gier losowych muszą wziąć pod uwagę powyższe trudności, ponieważ w przeciwnym razie ta praca sprawi, że poczują się stresujący i niezadowalający. Dlatego chcąc pracować u bukmachera pamiętaj, że musisz być osobą pewną siebie, odporną na stres i co najważniejsze mądrą.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Praca jako freelancer dla bukmachera?

Otóż wcześniej skupialiśmy się tylko na tym, co ma do zaoferowania praca w stacjonarnym punkcie bukmacherskim – jednakże z drugiej strony warto jest zaznaczyć, że przecież nie każdy ma ochotę tam pracować. Są również i legalne firmy bukmacherskie, które zatrudniają analityków jako freelancerów. W tym wypadku ich zadaniem jest dostarczanie poprawnych analiz na temat danego sportu. Naturalnie błąd może ich kosztować pracę, jednakże z drugiej strony zazwyczaj są to bardzo lukratywne kontrakty – w końcu bukmacherzy zawsze biorą najlepszych z najlepszych do tej pracy. Naturalnie nie różni się to wiele od tego, co robisz ty w czasie swojej analizy bukmacherskiej, jednakże te osoby mają ogromne ilości doświadczenia oraz wiedzę specjalistyczną na ten temat.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer