Porady dla początkujących typerów

Każdy na starcie swojej ,,kariery” z bukmacherką ma pod górkę. Tak naprawdę zakłady bukmacherskie zostały stworzone w ten sposób, aby gracz zawsze był na przegranej pozycji. Jednakże im mamy lepszego typera, tym większa szansa, że będzie on w stanie ograć bukmachera i obstawić zakład prawidłowo. Oczywiście gracze, którzy są na początku, muszą te sposoby poznać, dlatego też mamy dla was ten świetny poradnik dla początkujących typerów!

Porady dla początkujących typerów

Twoja mentalność – twoja przyszłość w bukmacherce

Na start chcemy zaznaczyć to, że jeśli jesteś osobą o cholerycznym (albo chaotycznym) uosobieniu – lepiej będzie kiedy sobie odpuścisz typowanie zakładów bukmacherskich. Nie chcemy tutaj nikogo demotywować, ale gdy do gry wchodzą pieniądze, możemy się sporo przejechać mając taki charakter, przez co więcej ,,najemy” się stresu, niż będziemy się bawić. Pamiętajmy o tym, że zakłady bukmacherskie powinny być traktowane jako zabawa, a nie jak poważna praca, ponieważ zamiast nowego hobby znajdziemy kolejną udrękę, a tych w życiu każdy ma aż pod dostatkiem. Jak już wspominaliśmy, zakłady sportowe u bukmacherów funkcjonują na tej zasadzie, że firmy przyjmują pieniądze, po to aby ich już nam (najlepiej) nie oddać. Więc aby wyciągnąć nasze pieniądze od bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy.

 Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych, wybitnych graczy za spore kwoty, po to właśnie aby to oni ogrywali początkujących typerów oraz tych nieco gorszych od siebie. Po drugiej stronie również są ludzie, którzy robią to co lubią i zarabiają na tym niemałe pieniądze. Jeśli chodzi zaś o naszego nowicjusza, to podstawowym jego błędem jest zniechęcanie się do obstawiania po kilku nieudanych zakładach, a nie trzeba dużo, aby zainwestowane pieniądze odzyskać, lub nawet pomnożyć. Zdobywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania na zakładach bukmacherskich, jednakże musimy pamiętać, że to powinno być tylko dla nas zabawą. Jako nowi typerzy zakładów bukmacherskich, mamy ten luksus że możemy nieraz otrzymać od bukmacherów tak zwany freebet bukmacherski, który pozwoli nam obstawiać za praktycznie pieniądze bukmachera. Dzięki temu już na starcie mamy środki, które możemy obstawić i potencjalnie wygrać, nie myśląc o tym, że cokolwiek stracimy. W końcu ,,łatwo przyszło, łatwo poszło” jest bardzo prawdziwym powiedzeniem.

Poznaj kategorię sportową, którą chcesz obstawiać

Decydujące o tym co chcemy obstawiać powinno być to, ile posiadamy wiedzy na temat dziedziny, którą chcemy typować. Pamiętajcie o tym, aby zawsze wybierać legalne firmy bukmacherskie, ponieważ może się to źle skończyć, przy ewentualnej wypłacie naszych środków, czego nikomu nie życzymy. Ale życzymy wam dużo szczęścia oraz sukcesów w obstawianiu waszych następujących typów, tak więc pamiętajcie aby się nie poddawać, dobrze analizować mecze które obstawialiście bądź chcecie obstawiać – a przede wszystkim, dobrze się bawcie!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer