Oferta bukmacherów na rok 2021

Zapewne zastanawiasz się, który bukmacher ma najlepszą ofertę, na przyszły rok, skoro szukasz artykułów na ten temat, czyż nie? My co prawda mamy tylko kilka informacji na ten temat, ale to nie oznacza, że nie wiemy, który bukmacher zadebiutuje na podium już na początku 2021 roku!

Oferta bukmacherów na rok 2021

Numer 1 – STS

W tym roku STS kontynuuje swoją 23-letnią historię z oferowaniem zakładów bukmacherskich, co czyni ją najstarszą firmą oferującą tego typu usługi w Polsce. Ponadto STS jest także „właścicielem” blisko 50% polskiego rynku gier bukmacherskich, co czyni go czołowym dostawcą gier losowych w naszym kraju. Wystarczy wejść na stronę STS i widać, że firma dba o każdego gracza – poczyniła wystarczające przygotowania, aby gracze mogli zminimalizować problemy przy rejestracji i obstawianiu zakładów. Najlepszym przykładem jest czat po prawej stronie witryny STS. W poniższej tabeli wymieniono najpopularniejsze zakłady na żywo i najlepsze dzisiejsze zakłady, co sprawia, że strona STS jest bardzo czytelna. Dziś posiadanie odpowiednio przygotowanej strony internetowej może zagwarantować, że STS nadal będzie liderem w roku 2021.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

W przypadku ofert bonusówych, na ten moment STS oferuje zakład bez ryzyka w wysokości 30 zł – jeśli użyjesz kodu bonusowego do obstawiania swojego zakładu bez ryzyka, to jeśli Twój zakład się nie powiedzie, pieniądze zostaną natychmiast zwrócone na depozyt i możesz zagrać dzięki temu ponownie! Dokonując pierwszej wpłaty pamiętaj, że maksymalny bonus od depozytu to 1200 zł.

Numer 2 – Betclic

Wielu graczy zna i ceni sobie ponieważ przed zmianą prawa Betclic cieszył się już dużą popularnością, co prawda dopiero w 2019 Betclic wrócił na rynek, ale to nie oznacza, że wielu graczy o tym nie wiedziało, a wręcz przeciwnie. Na forach bukmacherskich nowa oferta Betclic była debatowana i spekulowana wielokrotnie przez graczy. Oznacza to, że Betclic musiał przeznaczyć minimalną kwotę środków na kampanie reklamowe, aby przyciągnąć nowych uczestników do gry. Jeśli chodzi o codzienne operacje, firma bukmacherska Betclic jest w pełni zaangażowana w zakłady online. Możemy również stawiać zakłady za pośrednictwem tej doskonałej aplikacji bukmacherskiej, ale niestety nie ma ona takich samych funkcji jak STS.

Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz appki Betclic w Google Play, ponieważ Google automatycznie blokuje wszystkie aplikacje bukmacherskie. Każdego dnia Betclic oferuje tysiące zakładów przedmeczowych i na żywo, oglądanie meczów za darmo i wiele innych! Według nas Betclic zasługuje w pełni na miejsce numer 2 w naszym rankingu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

3 – Fortuna

Fortuna to czeska firma działająca w Polsce od 1996 roku. Wielu graczy lubi jej ofertę, jednakże w ostatnim czasie z powodu pandemii nieco podwyższyli marże bukmacherskie, co sprawiło że spadła ona nieco w rankingach. W Fortunie możesz zdobyć do trzech promocji bukmacherskich, z łącznym bonusem do 2230 zł. Co ciekawe, opinie na temat kodu są bardzo dobre – ponieważ jest to okazja do darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka i bonusów od depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer