Najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce

W Polsce funkcjonuje obecnie kilkunastu legalnych bukmacherów internetowych. Liczba ta w najbliższym czasie znacznie się rozszerzy, gdyż wiele spółek posiada już licencję, ale nie uruchomiło jeszcze swoich serwisów online. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej firmom, które działają już na naszym rynku od dłuższego czasu (pomijając niestety bukmachera Betfan, gdyż funkcjonuje on dopiero od kilku tygodni i ciężko powiedzieć coś więcej na jego temat) i porównamy je pod kątem bonusów bukmacherskich przyznawanych graczom na start. 

najlepsi legalni bukmacherzy
Który legalny bukmacher jest najlepszy w Polsce?

Bonus od pierwszej wpłaty u legalnych bukmacherów

Prawie każdy legalny bukmacher w Polsce oferuje nam bonus od pierwszej wpłaty. Większość z nich jest podobna i dlatego szczególna uwagę powinniśmy zwrócić nie na kwotę promocji, ale warunki obrotu daną kwotą.

Fortuna U bukmachera Fortuna otrzymamy bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, do kwoty 1000 złotych. Bonus ten należy obrócić czterokrotnie na kuponach o kursie minimalnym 1,90. Do warunków obrotu wliczany jest tylko depozyt, czyli przy wpłacie 1000 złotych będziemy musieli postawić kupony na łączną sumę stawek 4000 złotych. 

Totolotek Bukmacher Totolotek oferuje swoim klientom bonus w postaci podwojenia pierwszej wpłaty, do kwoty 1000 złotych. Do wykonania mamy trzykrotny obrót kwoty którą wpłaciliśmy i bonusu na kuponach o kursie minimalnym 2,00. Oznacza to, że w przypadku wpłaty 1000 złotych, musimy postawić kupony na łączną sumę stawek 6000 złotych.

LVBet – LVBet oferuje nam dwukrotny bonus od depozytu. Pierwszy z nich to 100% do kwoty 1000 złotych, a drugi 50% do kwoty 500 złotych. Wpłacając pieniądze do tego bukmachera musimy wykonać obrót czterokrotną wartością bonusu, na kuponach o kursie 2,00. Otrzymując maksymalną sumę bonusu musimy więc postawić kupony za 4000 złotych po pierwszym depozycie i 2000 złotych po drugim depozycie. 

PZBuk – PZBuk to, jak na razie, jedyny bukmacher, który nie oferuje nam promocji w postaci powiększenia pierwszej wpłaty. Dostaniemy od niego natomiast inny bonus, o którym więcej napiszemy w kolejnym akapicie tekstu. 

Totalbet – Bukmacher Totalbet oferuje nam nieco mniejszy bonus niż pozostałe firmy. Rejestrując się otrzymamy 100% pierwszego depozytu, do kwoty 500 złotych. Obrót bonusem także nie należy do najmniejszych, gdyż musimy obrócić kwotę bonusu, aż sześciokrotnie ( co przy maksymalnym bonusie daje nam 3000 złotych) na kuponach z minimalnym kursem 2,00.

Milenium Milenium reklamuje się najwyższym bonusem na rynku (100% pierwszej wpłaty do  kwoty 760 złotych), co jest oczywiście dość dużym minięciem się z prawdą, gdyż jego wartość stawia tego bukmachera raczej w dolnej części tabeli. Do wykonania mamy czterokrotny obrót bonusem (maksymalnie 3040 złotych).

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS – U bukmachera STS możemy spodziewać się bonusu podobnego do tego, z którym spotkamy się u większości innych legalnych polskich bukmacherów. Jest to podwojenie pierwszej wpłaty do kwoty 1000 złotych. Kwotą bonusu musimy obrócić trzykrotnie, na kuponach z kursem 1.91.

ForBet – Bonus w Forbet można nazwać interesującym. u tego bukmachera otrzymamy zwiększenie aż trzech pierwszych depozytów (pierwszy o 100%, drugi o 75%, trzeci o 50%), wszystkich do 400 złotych. Łącznie możemy więc uzyskać aż 1200 złotych. Kwotę bonusu musimy obrócić czterokrotnie na kuponach z kursem minimalnym 1,30.

eToto U tego bukmachera otrzymamy zwiększenie kwoty dwóch pierwszych depozytów, z czego pierwszy będzie powiększony aż o 200% (niestety tylko do kwoty 100 złotych). Drugi z nich to standardowe 100% do kwoty 900 złotych. Naszym obowiązkiem jest czterokrotny obrót kwotą wpłaty i bonusem na kuponach z kursem co najmniej 2,00.

Pozostałe bonusy powitalne u legalnych bukmacherów

Bonus od pierwszej wpłaty jest miły, ale wielu graczy dużo bardziej interesuje się pozostałymi promocjami. Są one zazwyczaj dużo mniejsze, ale nie musimy nic inwestować (freebet) lub nasze stawka z pierwszego kuponu jest zwracana w przypadku niepowodzenia (darmowy zakład).

Fortuna – W przypadku tego bukmachera otrzymamy zakład bez ryzyka o wartości 100 złotych, co jest naprawdę świetną promocją jak na polskie warunki. Dodatkowo, każdy nowy gracz otrzyma również punkty Fortuna Klub, które można wymienić na 20 freebet o wartości 20 złotych.

Totolotek – Nowi gracze otrzymają od tego bukmachera tylko freebet o wartości 20 złotych

bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus

LVBet – Każdy nowy klient tego bukmachera może liczyć na freebet w wysokości 20 złotych, a także dodatkowe 50 złotych, o ile jest posiadaczem karnetu jednego z sponsorowanych przez bukmachera klubów piłkarskich.

PZBuk – Jedyną obecnie promocją powitalną w PZBuk jest freebet o wartości 50 złotych. Jest to największa tego typu promocja wśród bukmacherów działających w naszym kraju, ale ze względu na to, że bukmacher nie oferuje nic więcej, ciężko jest go polecać

Totalbet – w TotalBet nie znajdziemy żadnych dodatkowych promocji powitalnych

Milenium – Milenium oferuje nam zakład bez ryzyka na kwotę 10 złotych

STS –  W STS otrzymamy freebet o wartości 25 złotych, bez potrzeby wykonywania depozytu

ForBet – brak dodatkowego bonusu

eToto – eToto oferuje swoim klientom dwa freebety. Pierwszy z nich przyznawany jest od razu po weryfikacji konta i nie trzeba wykonywać żadnego depozytu, a drugi oferowany jest graczom, którzy dokonają drugiej wpłaty.

Bukmacher z najlepszą ofertą powitalną to…

Ciężko jednoznacznie wybrać bukmachera, który oferuje najlepsza ofertę powitalną. Z pewnością powinniśmy zainteresować się Fortuną, która oferuje nam najwięcej. Oprócz bonusu od pierwszej wpłaty dostajemy freebet i zakład bez ryzyka na naprawdę wysoką kwotę. Drugim z bukmacherów, na którego warto zwrócić uwagę, jest eToto. Warto skorzystać z jego usług jeśli szukamy operatora na dłużej, gdyż drugi z freebetów dopisywany jest do konta dopiero po dokonaniu drugiego depozytu.

Na trzecim miejscu ex aequo znajduje się LVBet i Totolotek. Obie spółki wyróżniają się podobnymi bonusami i warunkami obrotu. Decydując się na wybór bukmachera powinniśmy patrzeć jednak przede wszystkim na kursy i ofertę, a nie promocję. Tym zagadnieniom przyjrzymy się bliżej w kolejnych artykułach.

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują znacznie więcej niż jeszcze 2 lata temu. Konkurencja wśród zakładów bukmacherskich wymusza na nich oferowanie co raz lepszej oferty zakładów sportowych, wyższych kursów i jeszcze ciekawszych promocji i bonusów za darmo.

Site Footer