Mecze online a zakłady na żywo

Wielu graczy, którzy obstawiają zakłady od dłuższego czasu, nie ma ochoty już obstawiać zwykłych zakładów na mecze online, z tego powodu że po prostu ich nudzą. Tak jak każdy, potrzebują większej ilości ,,stymulacji” co skutkuje tym, że zaczynają interesować się zakładami na żywo. Jak się więc je obstawia? O tym już za moment!

Mecze online a zakłady na żywo

U kogo możemy obstawiać zakłady na żywo?

Wraz z rozwojem oferty legalnych bukmacherów – zakłady na żywo stały się coraz bardziej popularne. Dzięki tego typu zakładom gracze mogą w dowolny sposób wykorzystać aktualną sytuację na boisku. W ten sposób możesz grać przeciwko swoim faworytom i wykorzystywać gości lub po prostu nie stawiać zakładów do pierwszego gwizdka sędziego, a nawet wtedy, kiedy dopiero co ogłoszą skład i formację. Zakłady na żywo to bardzo ważna część oferty na stronie bukmachera STS. Codziennie znajdziemy dużą liczbę kursów na różne mecze online, a wszystkie są w pełni zgodne z przepisami, więc nie masz się co obawiać, że niby obstawiasz na ,,nielegalu”. Wiele osób też nie ma pojęcia, jak tak naprawdę sklasyfikować to, co robi STS. W końcu STS TV to przede wszystkim nowoczesny sposób obstawiania transmisji na żywo, w którym gracze mogą w pełni wykorzystać wszystkie statystyki pomocne w obstawianiu. Dzięki transmisji każdy może ocenić wydajność danej drużyny i stawiać zakłady na podstawie tego, czego się nauczył. Dlatego darmowy mecz online jest podobny do tabeli ze statystykami, w której uwzględniany jest bieżący mecz.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Naturalnie możemy obstawiać nie tylko u STS, ponieważ bukmacher Betclic w swoich grach online w zasadzie zapewnia coś dla miłośników każdego sportu. Oczywiście pierwsze miejsce zajmuje piłka nożna, stamtąd można oglądać Włochy, Niemcy, Hiszpanię i wiele innych ważnych meczów. Betclic TV oferuje również tysiące programów ze sportów, takich jak tenis, koszykówka, siatkówka i hokej na lodzie. Z wszystkich tych można korzystać na jednym koncie i jest to zawsze bezpłatne, na dodatek możemy obstawić zakłady na żywo w dowolnym momencie.

Na co uważać przy obstawianiu na żywo?

Przede wszystkim jest to proponowane tylko dla graczy, którzy wiedzą już jak to działa, bądź też mają tyle doświadczenia, że w locie są w stanie przewidzieć, co stanie się na boisku. Naturalnie jeśli chcesz nabrać doświadczenia, to wystarczy, że obstawisz kilka zakładów na żywo za niewielkie sumy, bądź też wykorzystasz swój bonus bukmacherski na to. Naturalnie na to też jest sposób, ponieważ możesz zarejestrować się u kilku bukmacherów, przez co dzięki odebraniu odpowiedniego bonusu na start, będziesz w stanie wykorzystać je do tego, aby nabrać doświadczenia, oraz zminimalizować straty na obstawianiu zakładów na żywo.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer