Który bukmacher w Polsce ma najlepsze kursy?

Wszystkie osoby, które obstawiają mecze za pomocą zakładów bukmacherskich, chcą uzyskiwać jak największe wygrane. Dotyczy to zarówno stałych graczy, jak i tych obstawiających zakłady okazjonalnie. Jak się okazuje, wysokie wyniki można osiągnąć nie tylko dzięki umiejętności czytania statystyk czy prawidłowemu podejściu do gry. Bardzo ważna jest również wysokość kursów oferowana przez poszczególnych bukmacherów. Którzy bukmacherzy oferują graczom najwyższe kursy? Na to pytanie odpowiadamy Państwu w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury!

wysokie kursy bukmacherskie
Jaki bukmacher online ma najwyższe kursy bukmacherskie?

Wysokie kursy u bukmacherów – jak znaleźć? 

Wszyscy gracze obstawiający zakłady bukmacherskie liczą na osiąganie pokaźnych zysków dzięki wysokim kursom. Wraz ze spadkiem kursu zmniejszają się nasze potencjalne wygrane. Związane jest to z faktem, że dana firma bukmacherska sądzi, że trafienie takiego typu jest bardzo prawdopodobne. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku zakładów online. Z tego względu warto polować na najwyższe kursy oraz mieć zmysł analitycznego myślenia. Dzięki temu szanse na wygraną wzrastają. 

Jak szukać wysokich kursów? 

W przypadku, gdy znajdziemy już mecze, które chcielibyśmy obstawić, warto w pierwszej kolejności prześledzić, jak prezentują się oferty poszczególnych portali bukmacherskich. Następnie polecamy stworzyć próbny kupon i sprawdzić, ile można na tym zarobić. Początkujący gracze mogą sądzić, że jest to mało prawdopodobne albo wręcz nierealne, ale bardzo często zdarza się, że obstawiając w ten sam sposób u kilku bukmacherów można u jednego z nich zarobić o kilkadziesiąt złotych więcej niż u innych. Często można również wziąć udział w akcjach, takich jak bonusy bukmacherskie – jest to sposób na zyskanie jeszcze większej ilości gotówki.

sts bonus bez wpłaty własnej
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Szukanie dobrych typów bukmacherskich – najważniejsze wskazówki

Jeśli dopiero zaczynamy obstawianie zakładów, warto najpierw skupić się na jednej dyscyplinie, a najlepiej na jakiś konkretnych rozgrywkach. Wraz z upływem czasu uzyskuje się zdolność do zauważania pewnych szczegółów. Dlatego też osoby początkujące powinny szkolić się w typowaniu właśnie w ten sposób. 

Kolejny ważny element polega na tym, że warto obserwować grę swoich ulubionych drużyn sportowych. Ponadto należy pamiętać, że ryzykowanie często popłaca. Załóżmy, że w obserwowanej przez nas drużynie ma aktualnie miejsce dużo porażek, ale drzemie w niej duży potencjał. W takim przypadku warto w nią zainwestować i zaufać swoim odczuciom. Kursy na drużyny odnoszące kilka porażek pod rząd są znacznie wyższe od pozostałych, zatem w przypadku wygranej istnieje możliwość zarobienia dużych pieniędzy. 

Kolejna ważna wskazówka polega na tym, by obstawiać wszystkie sporty, które lubimy. Nie warto typować dyscyplin, które uważamy za nudne – najczęściej kończy się to małymi zarobkami. Osoby niedoświadczone powinny również brać przykład z typów najlepszych typerów w Polsce – dzięki temu nauczą się zasad panujących na rynku bukmacherskim. Oczywiście obserwowanie najlepszych to nie wszystko – należy również samemu starać się szukać atrakcyjnych kursów. Trening czyni mistrza!

Który bukmacher ma najwyższe kursy?

Niemożliwe jest udzielenie odpowiedzi na to pytanie, jeśli bierzemy pod uwagę ogólne kwestie. Da się jednak sprawdzić wysokość kursów każdego z bukmacherów w przypadku konkretnego meczu. Nie ma jednak takiego bukmachera, który każdorazowo oferowałby osobom grającym najwyższe kursy. Jedyne co możemy ustalić to, że najczęściej najwyższe kursy miał bukmacher Etoto.

Z tego względu polecamy, aby założyć konto we wszystkich najpopularniejszych bukmacherach – w ten sposób zawsze będzie można porównać oferty poszczególnych bukmacherów.

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują znacznie więcej niż jeszcze 2 lata temu. Konkurencja wśród zakładów bukmacherskich wymusza na nich oferowanie co raz lepszej oferty zakładów sportowych, wyższych kursów i jeszcze ciekawszych promocji i bonusów za darmo.

Site Footer