Kozackie premie za kozackie typowanie w LV Bet

Polski legalny bukmacher LV Bet wzorem kilku innych podmiotów działających na naszym rynku coraz aktywniej zachęca do stawiania zakładów akumulowanych organizując różnego rodzaju promocje mające zachęcić graczy do nieco większego ryzyka. Czy taka promocja jest atrakcyjna dla graczy zakładów sportowych?

obstawianie w lvbet za darmo
Obstawianie meczów w LVbet – promocje i bonusy bukmachera

Turbokozak w LVbet – nowa promocja bukmachera online

Mając na uwadze fakt, że spora część grających i tak woli polowanie na duże wygrane stawiając dużą liczbę spotkań za niskie stawki niż grając grubo z ograniczeniem ilości zdarzeń na kuponie do jednego czy dwóch – promocje takie znajdują szerokie grono odbiorców czego najlepszym przykładem niech będzie oferowany przez LV Bet Turbokozak. Co stoi za tak nietypową nazwą?

Według bukmachera odważne typowanie to kozackie typowanie a takie z pewnością należy nagradzać i tak właśnie robi LV Bet proponując dodatkowe premie – tym większe im większe z założenia ryzyko podejmuje gracz. By w ogóle wziąć udział w cotygodniowej promocji nie trzeba spełniać wyśrubowanych wymogów – wystarczy kupon akumulowany z minimum 4 zdarzeniami, kursem ogólnym 3,00 lub większym i stawką przynajmniej 10 złotych.

To ile dostaniem dodatkowego bonusu w razie gdy kupon wejdzie zależy od ilości spotkań jakie na nim zamieściliśmy. Bukmacher LV Bet doda od siebie do wygranych 7,5% za wygrany kupon z 4 pozycjami, 10% więcej przypadnie nam za kupon z 5 pozycjami, 15% więcej dostaniemy za wygrany kupon składający się z 6 poprawnie wytypowanych spotkań, 20% zostanie nam dodane jeśli na kuponie znalazło się 7 trafionych typów i w końcu – za trafionych 8 spotkań skutkujących wygranym kuponem bukmacher dorzuci nam od siebie dodatkowe 25%.

Ogólnie rzecz biorąc gra jest warta świeczki, zwłaszcza, że szansa na dodatkowe środki pojawia się co tydzień, czyli co tydzień jest możliwość zgarnąć dodatkowe 25% do wygranej. Jedyne o czym musimy pamiętać to postawić kupon zgodnie z warunkami promocji określonymi w regulaminie i w razie gdy okaże się on wygrany poinformujemy o tym LV Bet drogą mailową wysyłając wiadomość z kuponem na adres email do bukmachera LVbet i trzeba to zrobić najpóźniej do każdego poniedziałku do godziny 15:00. Bonus (do wysokości 1000 złotych) zostanie nam przyznany we wtorek i będzie podlegał 3 krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1,75.

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują znacznie więcej niż jeszcze 2 lata temu. Konkurencja wśród zakładów bukmacherskich wymusza na nich oferowanie co raz lepszej oferty zakładów sportowych, wyższych kursów i jeszcze ciekawszych promocji i bonusów za darmo.

Site Footer