Kompendium bukmacherskie

Typując zakłady bukmacherskie czasami możemy się przekonać o tym, że coś może nas wyjątkowo zaskoczyć. Dlatego też ciężko jest się przygotować dosłownie z wszystkiego, lecz czasami, zaglądając (na przykład na naszą stronę) możemy znaleźć ciekawe poradniki, które powiedzą nam coś nowego o zakładach bukmacherskich, dlatego też dzisiaj taki artykuł przygotowaliśmy specjalnie dla tych, którzy lubią porady z różnych aspektów bukmacherki!

Kompendium bukmacherskie

Przegrałeś? Każdy w bukmacherce kiedyś przegrywa

,,Dobrzy gracze nie przegrywają” – jest to popularny mit w bukmacherce, jednakże każdy przegrywa, jedni częściej, drudzy rzadziej. Ale my nie zajmiemy się dzisiaj roztrząsaniem mitów, my chcemy wam dziś opowiedzieć o strachu przed porażką. Z powodu tego czynnika mało który nowszy gracz podejmie się obstawienia potencjalnej wygranej z obawy przed straceniem postawionych pieniędzy. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy nie może mieć stuprocentowej pewności do wyników obstawionego meczu.

E-sporty vs tradycyjny sport

Aby osiągnąć sukces w ,,normalnych” sportach, potrzebne są tygodnie, miesiące, albo nawet lata treningów, wyrzeczeń oraz szczęścia, ponieważ jeśli nie mamy naturalnych, jest bardzo mała szansa na to że nam się coś uda osiągnąć. W wypadku e-sportów wystarczy nam jedynie sprzęt obsługujący daną grę, trochę czasu oraz talentu i jesteśmy w stanie zdobywać pierwsze miejsca w turniejach. Wielu młodych ludzi ogląda też mecze swoich ulubionych drużyn sportów wirtualnych, a nawet myśli o tym, aby w przyszłości dołączyć lub stworzyć profesjonalną drużynę e-sportową. Jeśli chodzi zaś o obstawianie e-sportu, to ma on tendencję do bycia nieco łatwiejszym do ,,przyjęcia” dla młodszych typerów, z racji tego że często pokrywa się to z ich zainteresowaniami, nie mówiąc już o tym, że potrafi on być nieco bardziej przewidywalny od zwykłych sportów, no i dodatkowo jeszcze jest bardziej dynamiczny.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Co ma wpływ wygraną w zakładach bukmacherskich?

O ile dany, legalny bukmacher nie ustalił odgórnego limitu na wygraną to wysokość wygranej może wynieść nawet kilkaset tysięcy złotych. Najwyższe wygrane w Polsce występowały oczywiście na kuponach akumulowanych (AKO). Zakłady akumulowane popularne są ze względu na potencjalny wysoki kurs. Szansa na pomyślną wygraną z takiego kuponu jest jednakże bardzo mała. W historii znane są jednak przypadki wygranych kursów tak wysokich jak 102,561. Szczęśliwcy z jednego większego zakładu zyskali kilkaset tysięcy złotych, inwestując zaledwie kilka złotych w swoich zakładach, ale naturalnie musimy pamiętać o tym, że musielibyśmy mieć ogromne szczęście, aby taki ,,manewr” powtórzyć. Jeśli chodzi zaś o czynniki, które decydują o wysokości wygranej, to na pewno powinniśmy wziąć pod uwagę po pierwsze przewagę bukmachera, po drugie obrót (liczbę wszystkich zakładów), po trzecie wysokość stawki. Tylko w ten sposób będziemy w stanie obliczyć naszą potencjalną wygraną.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer