Jak zarobić na graniu zakładów na e-sport?

Naturalnie każdy chciałby zarabiać na e-sporcie, jednakże wiele osób tak naprawdę nie ma pojęcia, jak zacząć. Dlatego też dziś zobrazujemy ci, jak zacząć bawić się w świecie e-sportu, a na dodatek na tym zarabiać!

Jak zarobić na graniu zakładów na e-sport?

Wybierz grę – i zdobądź doświadczenie

Uzyskanie takiego doświadczenia jest z jednej strony łatwe, z drugiej trudne. Oczywiście brzmi to jak nonsens, ale zaraz ci to wytłumaczymy łopatologicznie. Chodzi o to, że żeby obstawiać eSport potrzebujemy doświadczenia w tytule, na który chcemy postawić. Dajmy na to, że na przykład zaczniesz obstawiać jedną z najpopularniejszych gier e-sportowych, czyli na przykład CS: GO. Aby obstawić odpowiedni typ, musimy poświęcić co najmniej kilka tygodni na zrozumienie mechaniki gry, składu drużyny i strategii gry. Tylko w ten sposób możemy łatwo przewidzieć, która drużyna wygra.

Znajdź bukmachera, który przyjmie twój zakład

Na ten moment tylko niektórzy legalni bukmacherzy oferują możliwość stawiania zakładów na e-sport, podczas gdy inni po prostu patrzą na całość z boku. Ale faktem jest, że zainteresowanie nim ludzi jest tak duże, że na Zachodzie wyłonił się odrębny oddzielny styl gracza, który stawia tylko na zakłady na e-sport. Oczywiście ten trend prędzej czy później dotknie nas, ponieważ IEM, którego co roku organizuje zawody e-sportowe i cieszą się ogromną popularnością. Dodatkowo obstawianie zakładów wygląda totalnie tak samo, jak w przypadku wszystkich innych zakładów sportowych.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Nie musisz być super aktywnym graczem, aby dobrze radzić sobie na zakładach bukmacherskich. Tak, jest wielu graczy z dużym doświadczeniem e-sportowym, ale są też tacy, którzy głównie czytają ekspertyzy, oglądają całą branżę i zwracają baczną uwagę na transmisje z turniejów e-sportowych. Dopóki działa, każda strategia jest dobra. Możemy obstawiać w taki czy inny sposób, ale nie zmienia to sposobu, w jaki musimy otworzyć konto na stronie internetowej u wybranego bukmachera. Najlepiej jest mieć kilka profili u różnych bukmacherów, aby móc porównać kursy i wybrać tylko te, które najbardziej Ci odpowiadają.

A czego nie robić?

Nigdy nie myśl o typowaniu zakładów na e-sport, o których nie masz zielonego pojęcia. Twoja gra powinna być oparta na dokładnej analizie e-sportu. Aby uprościć analizę, najpierw wybierz grę, która Twoim zdaniem jest naprawdę potężna. Śledź wiadomości, sprawdzaj wyniki i statystyki swojej ulubionej drużyny lub graj samemu. Aby wygrać w zakładach e-sportowych, musisz być ekspertem w swojej dziedzinie, aby mieć szansę na wygraną u bukmachera. Znajomość gry może ułatwić czerpanie korzyści z dokonywanych wyborów. Pamiętaj jeszcze o tym, aby nigdy nie ryzykować zaciągania długów na rzecz zakładów bukmacherskich. Zdecydowanie lepiej jest na przykład wytypować mecz, ale go nie obstawić, jeśli nie masz pieniędzy, niż obstawić, i później żałować, prawda?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer