Jak wygrać z bukmacherem, czyli poradnik na skuteczne obstawianie!

Oczywiście udane wytypowanie zakładu sportowego zwykle kosztują dobrych graczy dużo czasu, doświadczenia ale i też odrobiny szczęścia. Więc czego potrzebujesz, aby pomyślnie obstawić swój zakład? Tego się dowiesz z naszego poradnika!

Jak wygrać z bukmacherem, czyli poradnik na skuteczne obstawianie!

Zacznij od rozpoznania rodzajów zakładów bukmacherskich!

Warto jest pamiętać o tym, że istnieją różne rodzaje zakładów. Jest to ważne, ponieważ są one podstawą do opracowania strategii. Każdy gracz musi znaleźć własny sposób na stworzenie własnego obstawiania i planu, który pozwoli mu stworzyć odpowiedni system grania na zakładach. Kiedy rozpocznie się sezon Twojej ulubionej gry, poświęć chwilę, aby dokładnie przemyśleć mecze, na których będziesz się skupiać. Która liga wzbudziła Twoje zainteresowanie? Ustalenie metody obstawiania i planu zakładów jest niezbędne, aby osiągnąć wygraną.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Praktyka czyni mistrza!

Początkujący często czytają wiele poradników oraz odwiedzają fora bukmacherskie i portale poświęcone bukmacherom. To dobre rozwiązanie na początek, ale nic nie zastąpi praktyki i własnego doświadczenia. Zacznij więc od małej kwoty na zakład i spróbuj znaleźć, co działa dla ciebie – i dopiero później zacznij obstawiać za więcej.

Graj za rozsądne (dla ciebie) pieniądze!

Dla każdego gracza, który chce wygrać zakład, priorytetem powinna być spokojna i przemyślana gra. Niektórzy gracze po przegranej zniechęcają się, ponieważ nikt w końcu nie lubi przegrywać, a a większość z nich poddaje się lub ponownie stawia pod wpływem emocji. To nie jest dobry sposób na wygrywanie pieniędzy. W ten sposób bardzo szybko przegrasz, ponieważ nie będziesz brał pod uwagę potencjalnych faworytów rozgrywki, a nawet możesz nie być w stanie poprawnie podążać za wybranym tematem lub ligą. Dlatego zdrowy rozsądek i poczucie odpowiedzialności oraz umiejętność zachowania spokoju to sekrety zwiększające prawdopodobieństwo wygranej w zakładach sportowych. Wielu profesjonalnych graczy zakładów bukmacherskich poświęca właśnie najwięcej czasu na to, aby nauczyć się, jak panować nad sobą, oraz swoimi emocjami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawiaj tylko zakłady pojedyncze!

Największą szansą na wygraną w zakładach sportowych jest obstawianie zakładów solo. Wtedy masz szansę na zwycięstwo równą 50%. Dlatego najlepszym sposobem na ogranie bukmachera z pieniędzy jest obstawianie singli, najlepiej w drugiej lub trzeciej lidze, ponieważ buk zazwyczaj nie zatrudnia najlepszych ekspertów w tych ligach, co tylko zwiększy twoją szansę na wygraną. Oczywiście ważne jest również, aby tutaj porównywać kursy do porównywania stron internetowych i rankingów bukmacherów, ponieważ w ten sposób można znaleźć lepsze kursy na wybrane przez siebie wydarzenie. Naturalnie możesz też łączyć niektóre zakłady, ale najlepiej będzie, jeśli zostawisz to na czas, kiedy zdobędziesz trochę doświadczenia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer