Jak sprawdzić, czy bukmacherzy oszukują na zakładach bukmacherskich?

Jest to dość nietypowe pytanie, które można sobie zadać, czyż nie? Głównie kiepscy typerzy, którzy grają na zakładach bukmacherskich zadają sobie to pytanie. Nikt przecież nie lubi oszustów, ale jeśli to my jesteśmy za sterami zakładu a ,,nikt się przecież nie dowie” to pokusa pozostaje, czyż nie? A więc, czy bukmacherzy oszukują na zakładach bukmacherskich?

Jak sprawdzić, czy bukmacherzy oszukują na zakładach bukmacherskich?

Jak sprawdzić czy dana firma bukmacherska oszukuje?

Pierwszym krokiem jaki powinniśmy podjąć, aby sprawdzić czy dany bukmacher ,,oszukuje” jest sprawdzenie czy dany bukmacher jest legalny, czyli czy po prostu posiada licencję Polskiego Ministerstwa Finansów, przez co ciężej by mu było oszukiwać, z racji tego że nasz fiskus patrzy mu na ręce. Oprócz tego, warto poczytać sobie opinie na temat danego bukmachera z jakiegoś znanego i zaufanego źródła. Poza tym, aby sprawdzić czy dana firma bukmacherska oszukuje, możemy wejść na renomowane fora bukmacherskie, na których wystarczy zadać kilka pytań, na przykład ,,czy ktoś wygrał kiedyś coś u bukmachera xyz”. Na pewno dostaniemy odpowiedź, jeśli są to gracze z latami doświadczenia i renomą na tym forum, to możemy uznać tą wypowiedź za prawdziwą.

U bukmachera nie da się wygrać, a to oznacza że oszukuje!

Wygrać u bukmachera nie jest łatwo. Musimy jednak wziąć pod uwagę to, że dla bukmachera też pracują ludzie, którzy są zazwyczaj świetni w tym co robią, czyli mowa o analizie sportowej oraz o przewidywaniu wyników. Możemy sobie wyobrazić to w ten sposób, że na przykład zakładamy się ze znajomym, że on zrobi coś (na przykład powie szefowi że jest ,,głupi” i nie wyleci z pracy) a my mówimy że nie da rady. Zakład jest o (jak to zazwyczaj idzie ze znajomymi) kolejkę w barze, jeśli znajomemu się uda, my stawiamy kolejkę jemu, jeśli nie on stawia kolejkę nam. Aby zrozumieć naturę zakładania się z firmami bukmacherskimi wystarczy podstawić za ,,znajomego” ,,bukmachera” a zamiast ,,kolejki” trzeba wstawić ,,pieniądze”.

Oczywiście tutaj jeszcze dochodzi aspekt tego, że bukmacher po swojej stronie ma osoby, które potrafią ocenić i przewidzieć, czy na pewno ten zakład będzie opłacalny czy też nie. I właśnie tutaj dochodzimy do aspektu pewnej przewagi ze strony bukmachera. Ponieważ to bukmacher decyduje, czy dany zakład mu się ,,opłaca” bądź też warto zaryzykować, aby po prostu zyskać więcej. Główne założenie zakładów bukmacherskich zawsze jest takie, że gracz jest przegrany. Oczywiście nie mówimy po raz kolejny że jest to oszustwo, ponieważ jak można oszustwem nazwać coś, co od początku było tak zaprojektowane? Też jednakże musimy wziąć pod uwagę, że bukmacher nie jest zawsze nieomylny. Firmy bukmacherskie też zatrudniają ludzi. Czasami występują pomyłki, które możemy przecież wykorzystać. Dlatego uważamy, że zakłady bukmacherskie to taka gra w kotka i myszkę, czasami ma większe szczęście firma bukmacherska, czasami to jesteśmy ,,zwycięzcą”.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer