Jak skutecznie możemy blefować w pokerze?

Sporo graczy jest oczarowanych tym, że po obejrzeniu topowych graczy, którzy mimo braku nawet jednej pary potrafią sprawić, iż reszta pokerzystów przy stole spasuje a oni wygrają sporą ilość pieniędzy. Często też starają się powtórzyć taki proceder, jednakże nauka blefowania nie przychodzi tak łatwo, jak więc skutecznie blefować w pokerze? Tego dowiecie się już za chwilę!

Jak skutecznie możemy blefować w pokerze?

Nie wchodź do każdej licytacji – stracisz tylko pieniądze.

Jeśli chcemy zacząć dobrze blefować, to nie powinniśmy wchodzić do każdej licytacji, bez względu na to, czy mamy słabe czy też mocne karty. Nasza taktyka grania w pokera nie może być bez sensu, ale jednocześnie nie powinna być liniowa – ponieważ wtedy każdy dowie się, co knujemy, bo wtedy trudno będzie nam o wygraną. Naturalnie tak się dzieje przy graniu przy realnym stoliku, jeśli póki co się uczymy blefować, to zawsze możemy skorzystać z gry w pokera online, co prawda nie będzie to rasowy poker, z racji tego że nie będziemy w stanie widzieć naszych przeciwników, ale zawsze możemy przecież blefować czy starać się przewidzieć karty w pokerze na czacie, czyż nie?

Weźmy tu na przykład Betgames STS, gdzie nie gramy sami kartami w poker online, a tylko obstawiamy, która ręka będzie według nas miała najlepszą kombinację. Naturalnie nie jest to typowe granie w pokera, ale na ten moment jest to jedyna, alternatywa dla graczy z Polski aby swobodnie grać w pokera.

darmowy bonus betclic
darmowy bonus betclic

Blef nie może być twoją główną strategią

Nie szkodzi oczywiście od czasu do czasu blefować, ale nie powinno się tego stosować nagminnie. Niekiedy można wygrywać rozdanie blefując, ale na pewno nie jest taktyka, która oferuje stuprocentową, a nawet 50% skuteczność. Zadaniem każdego gracza, który chce nauczyć się dobrze blefować, jest granie w pokera w ten sposób, aby nie być dla innych zbyt przewidywalnym. Dlaczego?

Bo jeśli będziemy łatwi dla nich do rozgryzienia, to w zasadzie jest już po grze, ponieważ nasi oponenci jeśli postarają się przewidzieć nasze karty w pokerze i zdadzą sobie sprawę z tego, że nasze karty są bardzo ,,mocne” to wtedy nie będą podbijać i wygramy bardzo niewiele, albo też, gdy nasze karty będą słabe to będą grali bardzo agresywnie, ponieważ wiedzą, że nasze karty są słabe, więc warto jest zaryzykować aby ograć nasz z naszych pieniędzy.

Blefuj mądrze – wtedy wygrasz!

Zwycięskie granie w pokera nie oznacza wyłącznie to, że tylko mocne karty wygrywają. Jeśli tak by było naprawdę, to gra w pokera byłaby bardzo nudna, ponieważ nikt nie lubi ogromnej powtarzalności, nieprawdaż? Naturalnie istnieją gracze pokera w internecie, którzy wygrywają ogromne pieniądze, mając kiepskie karty. W końcu skutecznie blefowanie to sztuka dawania innym do zrozumienia, że nasze karty są na tyle słabe, że upewnia to ich, że mogą spokojnie licytować, bo mimo to mają szansę na wygraną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer