Jak ograć bukmachera?

Ogrywanie bukmachera to kwestia która nurtuje wielu graczy zakładów bukmacherskich. Nie jest to przedsięwzięcie łatwe do osiągnięcia, jednakże jeśli uda się nam ograć bukmachera – to zysk pieniężny z tego tytułu może być naprawdę spory, choć to w większości zależy od sumy, jaką obstawialiśmy. No ale wracając do tematu – jak ograć bukmachera?

Jak ograć bukmachera?

Przestań ,,bujać w obłokach”!

Zakłady bukmacherskie nie są dla osób, które lubią ,,bujać w obłokach” , ponieważ jeśli nie mamy sporej wiedzy na temat danego sportu oraz ogromnych środków na obstawianie – to nie wygramy sporej sumy pieniędzy na zakładach bukmacherskich.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Graj zakłady ,,solo”!

Jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na to, aby ograć bukmachera. Naturalnie, potencjalna wygrana będzie niższa niż w przypadku zakładów akumulowanych, jednakże szansa na same zwycięstwo jest o wysoka, z racji tego że – w zależności od zakładu, jest to od 33% do 50%. Doświadczeni gracze zakładów bukmacherskich, którzy regularnie wygrywają z bukmacherem, preferują właśnie ten rodzaj zakładów, z racji tego, że o wiele łatwiej jest na nich wygrać niż na zakładach akumulowanych.

Planuj swoje typy!

Bez odpowiedniego zaplanowania naszych zakładów, nie mamy co liczyć to, żeby ograć bukmachera. Odpowiednie przygotowanie to klucz do sukcesu, dlatego też najlepiej jest ułożyć sobie plan na najbliższe dwa lub trzy typy, a następnie przeprowadzić analizę sportową (nawet jeśli nasze typy były udane!)

Analiza sportowa

Wykonanie odpowiedniej analizy sportowej jest naprawdę sztuką, ponieważ sprawdzenie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takie analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje w przyszłości wytypować odpowiedni wynik. W końcu zakłady bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie wyników spotkań sportowych.

Załóż konto u innych bukmacherów!

Najlepiej jest założyć konto u trzech najlepszych bukmacherów, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

Skorzystaj z forów bukmacherskich!

Korzystanie z forów bukmacherskich może pomóc nam w obstawianiu zakładów bukmacherskich, ponieważ wiedza jaka się na takowych forach znajduje, może mieć instrumentalny wpływ na nasze sposoby obstawiania. Wystarczy spojrzeć, a czasami można znaleźć naprawdę świetne rady odnośnie typowania, które możemy zaimplementować do naszego stylu obstawiania – przez co nasza szansa na wygraną prawdopodobnie urośnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer