Dlaczego warto obstawiać zakłady sportowe u bukmacherów?

Obstawianie zakładów sportowych z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Naturalnie jest to spowodowane tym, że wystarczy zobaczyć, ile można zarobić na takowych zakładach, lecz my nie będziemy się o to dzisiaj rozbijać, my wam dzisiaj odpowiemy na pytanie – dlaczego warto obstawiać zakłady sportowe u bukmacherów?

Dlaczego warto obstawiać zakłady sportowe u bukmacherów?
Dlaczego warto obstawiać zakłady sportowe u bukmacherów?

Wygoda w obstawianiu

Obstawianie zakładów sportowych bez konieczności wychodzenia z własnego domu jest naturalnie bardzo wygodną opcją. We własnych czterech kątach można bez żadnego kłopotu spokojnie obstawiać zakłady bukmacherskie na sport, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby grać także  zakłady live i typować dane mecze piłki nożnej, koszykówki i wielu innych dyscyplin.

Zarabianie pieniędzy

Wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich ma pewne wątpliwości, co do tego tematu, mianowicie obawiają się, że jest tutaj jakiś haczyk. Oczywiście że jest, przecież gdyby każdy lepszy był w stanie wygrać pieniądze na zakładach bukmacherskich, to nie byłby to opłacalny biznes, czyż nie?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Legalni bukmacherzy

Warto wybierać najlepsze legalne firmy bukmacherskie, ponieważ jeśli coś wygracie, to możecie bez żadnego problemu wypłacić gotówkę. Operacje finansowe są bezpieczne, a także realizowane bardzo szybko. Co więcej, taki dochód ,,na boku” – jest całkowicie legalny. Można je bez żadnego problemu wypłacić, a także wydawać, na co tylko macie ochotę. Pamiętajcie jednak o tym, aby zdecydować się na te firmy bukmacherskie, które uzyskały odpowiednią licencję od Polskiego Ministerstwa Finansów na obrót zakładami bukmacherskimi.

A czy obstawianie zakładów sportowych przez internet jest bezpieczne?

Firma, która chce oferować legalne zakłady bukmacherskie przez internet na terytorium naszego kraju powinien posiadać odpowiednie zezwolenie Ministerstwa Finansów. Lista legalnych bukmacherów jest dostępna na stronach Ministerstwa i na bieżąco aktualizowana. Jeżeli jednak nie mamy czasu na to, aby jej poszukać to istnieje prostszy sposób, od którego możemy zacząć. Jednym z wymogów otrzymania takiego zezwolenia jest oferowanie zakładów bukmacherskich w internecie pod domeną z końcówką .pl. Widząc w adresie strony litery pl widniejące na początku adresu bądź też po ukośniku powinniśmy mieć się na baczności. Taka strona będzie w Polsce z pewnością nielegalna. Korzystanie z niej może być niebezpieczne i obarczone ryzykiem kary finansowej nałożonej przez aparat skarbowy.

Jakie zalety ma korzystanie z legalnych zakładów? Przede wszystkim w ten sposób unikamy zagrożenia wyłudzenia naszych danych osobowych. Eliminujemy praktycznie do zera wszystkie zagrożenia związane z korzystaniem z fałszywych stron mających na celu wyłudzanie danych. Mamy też pewność, że podmiot, któremu powierzamy nasze dane osobowe będzie je przetwarzał zgodnie z zasadami polskiego prawa i stosował do ich zabezpieczenia rozwiązań o najwyższej skuteczności. Legalni bukmacherzy w Polsce podlegają pod tym względem takim samym restrykcjom jak na przykład banki.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer