Dlaczego lepiej jest korzystać z tylko jednej aplikacji bukmacherskiej?

Tak, na tym świecie istnieją ludzie, którzy uważają, że dobrym pomysłem jest zainstalowanie kilku (bądź I nawet kilkunastu!) aplikacji bukmacherskich na raz. Nie da się ukryć, że jest to dość niemądre, jednakże miejmy to już za sobą. Jakie są zalety korzystania z tylko jednej aplikacji bukmacherskiej?

Dlaczego lepiej jest korzystać z tylko jednej aplikacji bukmacherskiej?

Zacznijmy od wad tego rozwiązania

Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę fakt, że jeśli obstawisz u kilku bukmacherów na raz, powiadomienie push na Twoim telefonie będzie brzmiało jak ten telefony w powiatowej przychodni. Nie, nie chodzi o to, że Twój telefon nagle przestanie działać – będziesz bombardowany powiadomieniami. Ponadto, jeśli pozwolisz, aby wszystkie aplikacje działały w tle, telefon będzie musiał być ładowany co dwie lub trzy godziny, o ile nie korzystasz z Wi-Fi w domu, nie wspominając o opłatach za dane internetowe. Brzmi świetnie, prawda? To dopiero początek, ponieważ nawet nie zaczęliśmy rozmawiać o zmniejszaniu szybkości telefonów komórkowych poprzez utrzymywanie tych aplikacji w tle.

Oczywiście dzięki instalacji wielu aplikacji bukmacherskich będziemy mogli uzyskać wiele bonusów, ponieważ głównym założeniem jest to, że rejestracja w tej aplikacji da nam nagrodę. Jednak przewaga stopniowo zanikała, bo nietrudno zauważyć, że większość graczy lubi tylko instalować swoje ulubione aplikacje bukmacherskie, maksymalnie dwie.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Ale czy na pewno to jest tego nie warte?

Cóż, niektórzy się w tym lubują, jednakże jak w przypadku każdego przedmiotu dyskusji – dla niektórych osób takie rozwiązanie może być idealne, dla niektórych to niewiele pomaga. Ponieważ jednak jeśli nie wiemy, czego szukać, zawsze możemy spróbować użyć tylko jednej aplikacji (wybranego przez nas bukmachera), co pozwala nam w łatwy sposób grać w gry u bukmachera.

Zalety wyboru tylko jednej aplikacji od bukmachera

Dzięki temu zmniejszysz zużycie baterii i danych, lepiej będziesz odbierał powiadomienia, a także masz możliwość normalnego korzystania ze smartfona. Dla początkujących to rozwiązanie jest najlepszym wyjściem, ponieważ nowy typer może nie postawić od razu 12 zakładów, więc nie zgubi się na kuponie i łatwiej mu postawić jeden typ, dlatego też warto zainstalować tylko jedną taką aplikację na swoim urządzeniu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podsumowując – jak korzystać z aplikacji bukmacherskich?

My jesteśmy zdania, że zdecydowanie lepszą opcją jest tutaj korzystanie wyłącznie z jednej aplikacji. Owszem, to rozwiązanie ma taką wadę, że otrzymasz mniej bonusów bukmacherskich, ale z drugiej strony nie narazisz swojej komórki na nadmierne wyładowanie baterii, nie mówiąc już o powiadomieniach, które tak naprawdę nic ci nie mówią. Dlatego też wybór pozostawiamy tylko tobie – ponieważ my nie możemy ci powiedzieć, co zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer