Czy warto jest zacząć korzystać z rankingów bukmacherskich? Poradnik 2021

Wielu doświadczonych graczy zauważa, że rankingi bukmacherskie są pomocne w obstawianiu. Jeśli jednak potrzebujesz dowodów, to w naszym poradniku znajdziesz, dlaczego to właśnie korzystanie z rankingów bukmacherskich jest aż tak przydatne!

Czy warto jest zacząć korzystać z rankingów bukmacherskich? Poradnik 2021
Czy warto jest zacząć korzystać z rankingów bukmacherskich? Poradnik 2021

Rankingi to spora oszczędność czasu

Wielu doświadczonych graczy zdaje sobie sprawę z tego, że trudno jest otworzyć wiele ofert bukmacherskich jednocześnie. Dzięki rankingom możesz szybko uzyskać kluczowe informacje. Warto wejść do świata rankingów bukmacherskich, aby nie tracić czasu na inwestowanie w zakłady, które nie dają ci najwięcej gotówki. Z tego powodu wielu graczy zachęca na forach do skorzystania z dobrze przygotowanego rankingu bukmacherów. W końcu są przygotowane nie tylko dla tych, którzy stawiają pierwszy krok, ale także dla tych, którzy mają już doświadczenie w obstawianiu.

Czy to jedyne powody, dla których warto korzystać z rankingów?

Oczywiście że nie, bo wiele graczy za pomocą rankingów wyszukuje najlepsze dla nich bonusy bukmacherskie. To chyba jeden z najczęstszych powodów, dla których wielu graczy odwiedza rankingi bukmacherów – mówimy nie tylko o doświadczonych graczach, ale także o osobach, które dopiero zaczynają.

W Polsce większość firm oferuje nowym klientom bonusy powitalne, w tym bonusy od depozytu i zakłady bez ryzyka. Analizując oferty bukmacherów, można dostrzec pewne schematy. Dla tych, którzy mają duże doświadczenie w grze i mają konta u większości legalnych bukmacherów, największą atrakcją są nagrody lojalnościowe. Ze względu na ranking widzimy ogromną częstotliwość tych promocji, liczbę bonusów, możliwe warunki wypłat oraz rodzaje bonusów.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Gdzie znajdziesz te najlepsze?

Na pewno na internecie – ważne, aby taki ranking bukmacherski był zarządzany przez profesjonalistów. Warto jest też zweryfikować ich doświadczenie branżowe. Pamiętaj też o tym, że niezależność danego rankingu również jest całkiem ważna, ponieważ to sprawia, że masz wtedy pewność, że nie jest ona sponsorowana przez jakiegoś bukmachera. Dlatego najlepiej zdecydować się na mniejszy, ale bardziej wiarygodny serwis rankingowy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co jeszcze warto zwracać uwagę, kiedy z nich korzystasz?

Najważniejsza przy rankingach bukmacherskich jest ilość informacji, którą możesz znaleźć na dany temat – przykładowo mówimy tutaj o promocjach bukmacherskich – oprócz nazwy bukmachera, który je oferuje, powinny w takim rankingu znaleźć się szczegółowe opisy tego, czy łatwo jest takim bonusem obrócić, po jakich kursach dany zakład musi być postawiony, aby promocja go obejmowała, etc. Im więcej danych, tym lepiej. Jeśli dany ranking przedstawia ci tylko szczątkowe informacje, oraz umieszcza niepopularnych, bądź wręcz nielegalnych bukmacherów w top 3, to wtedy też najlepiej jest omijać taki serwis, bo wyraźnie nie jest on uczciwy, ani obiektywny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer