Czy gry online potrafią pomóc rozwijać zmysły człowieka?

Pokolenie ludzi którzy przez ponad połowę swojego życia nie mieli wcale styczności z komputerami, zazwyczaj po prostu nie rozumie dlaczego ,,komputer” jest tak popularną formą rozrywki. Co ciekawe, komputery możemy nie tylko wykorzystywać do rozrywki, ale również i do zarobku, na przykład przy typowaniu zakładów na e-sport! Ale o tym już za chwilę!

Czy gry online potrafią pomóc rozwijać zmysły człowieka?

Wyobraźnia

Osoby które uwielbiają książki, bądź sztukę mówią często że ,,książki/sztuka wymaga sporej wyobraźni” – a gry już nie. To nieprawda, ponieważ wystarczy popatrzeć jak wyglądają dzisiejsze gry. ,,FanArty” (obrazy stworzone przez fanów danego tytułu) gier czasami wyglądają lepiej niż niejedno dzieło sztuki. Same gry potrafią być nieprawdopodobnie pięknie, wystarczy popatrzeć na takie serie jak Far Cry bądź najnowszy CyberPunk 2077. Naszym faworytem tutaj jest seria (od Polskiego developera swoją drogą) gier Dying Light. Chodzi nam tu głównie o to, że aby stworzyć takie gry, trzeba mieć naprawdę wybujałą wyobraźnię, przez co uważamy argument ludzi o innych hobby tutaj za nieważny.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Czas reakcji

 Gry typu FPS (First Person Shooter) mają to do siebie, że wygrywa zawsze gracz który ma lepszy czas reakcji (bądź lepsze ,,cheaty” [taki żarcik]). Badania przeprowadzone na osobach które grały intensywnie przez jakiś czas w takie tytuły jak CS:GO czy Battlefield 1 (bądź V, choć nie popieramy) mają lepszy czas reakcji na nadchodzące wydarzenia i potrafią się w krótszym czasie dostosować do danych warunków (czyli na przykład wykonać ruch szybciej aby unieszkodliwić przeciwnika). Wiele osób mówi, że tylko sporty takie jak tenis czy sporty ekstremalne sprawiają że czas reakcji jest krótszy, ale tak naprawdę według nas zawsze trening czyni mistrza, nieważne czy są to ,,prawdziwe sporty” czy też sporty elektroniczne.

Planowanie

Niektórzy rodzice powtarzają swoim dzieciom ,,planuj, bo jak nie to życie cię nauczy!”. Owszem, życie nauczy, ale w przypadku graczy w nieco inny sposób niż myślą. Gry strategiczne to świetny sposób na rozwinięcie swojego analitycznego zmysłu, oraz umiejętności planowania. Równie dobrze pomoże to większości osób w obstawianiu e-sportu w zakładach bukmacherskich, ale o tym już musicie przekonać się sami.

Rozwiązywanie problemów

Niektóre turnieje gier online obracają się wokół takich tytułów jak tetris, które polegają mniej więcej na tym, aby ułożyć odpowiednio warstwę klocków, która znika. Coś w rodzaju puzzli. Niekiedy ludzie potrafią grać w taką grę godziny, bez rozstrzygnięcia wyniku, co pokazuje że są bardzo utalentowani w dziedzinie rozwiązywania problemów. Naturalnie narasta tu pytanie – jak to się ma do prawdziwego życia? Otóż to proste, dzięki umiejętności szybszego rozwiązywania problemów, taka osoba będzie w stanie szybciej podjąć prawidłową decyzję, przez co benefit takiego rozwiązania rozumie się sam przez siebie.

Zabawa

Tak naprawdę, każdy ma ochotę na chwilę relaksu, czyż nie? Nie inaczej jest w przypadku gier, bądź też zakładów na e-sport. W końcu dzięki temu, oprócz zabawy będziemy w stanie zarobić trochę grosza, bądź też uczynić zabawę bardziej emocjonującą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer