Co musisz zrobić, aby obstawiać zakłady u bukmachera lepiej? – Poradnik

Obstawianie zakładów u bukmachera to wyzwanie dla większości ludzi, więc nic dziwnego że wielu z nich szuka odpowiednich porad na ten temat. Dlatego też, my dziś przedstawiamy wam najlepsze porady odnośnie tego, aby obstawiać zakłady u bukmachera lepiej!

Co musisz zrobić, aby obstawiać zakłady u bukmachera lepiej? – Poradnik

Najpierw naucz się typować zakłady

Tak naprawdę jeśli chcesz zacząć wygrywać, to musisz pamiętać o tym, że dobry typer od żółtodzioba różni się tym, że ma doświadczenie. A jak to doświadczenie zdobyć? Otóż jest to dość łatwe, wystarczy, że zaczniesz typować zakłady. Jak to się różni obstawiania? Otóż w taki sposób, że nie musisz ryzykować żadnych pieniędzy u bukmachera, ale po ,,wygranym” typie nie dostajesz nic w zamian. Nie wydaje się to być bardzo przemyślanym wyborem, ponieważ ostatecznie chciałbyś coś zarobić u bukmachera, prawda? Z drugiej strony musisz mieć świadomość, że nic nie stracisz, a doświadczenie zdobędziesz za darmo.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

W jaki sposób typuje się zakłady?

Jeśli masz już swojego ulubionego, legalnego bukmachera, to wchodzisz na jego stronę, sprawdzasz zakłady na wybraną przez siebie dyscyplinę sportową, następnie wybierasz zakład, obstawiasz a potem sprawdzasz, czy masz rację. Jeśli wybierzesz prawidłowy wynik, to dobrze, w przeciwnym razie próbuj dalej, aż odniesiesz sukces. Jednak normalne obstawianie zakładów możesz rozpocząć dopiero wtedy, gdy stopniowo nauczysz się odrzucać pewne zakłady I w końcu będziesz tylko obstawiał te, które będą zwyciężać. No ale do tego potrzeba mnóstwa czasu I doświadczenia.

Zastanów się nad tym, co chcesz obstawiać

Niemożliwe jest jednoczesne obstawianie zakładów u bukmachera na wiele sportów – bo to tylko receptura na katastrofę. Czasami nawet osoby z dużą wiedzą i umiejętnościami mają z tym problem. Dlatego ważne jest, aby znaleźć sport, który chcesz obstawiać i o którym masz ochotę dowiadywać się po prostu więcej. W ten sposób zawsze będziesz miał przewagę nad bukmacherem. A jeśli wcześniej nie interesowałeś się sportem? Cóż, no to najwyższy czas się zacząć interesować jakimś.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co z tym obstawianiem?

Cóż, przestawienie się na obstawianie zakładów może być trudne, bo w końcu zaczniesz ryzykować swoje środki – jednakże możesz sobie to ułatwić za pomocą bonusów bukmacherskich. Naturalnie jednak powinieneś uważać na to, co bukmacherzy napisali w regulaminie korzystania z bonusów bukmacherskich. Dlatego przed skorzystaniem z jakiejkolwiek promocji bukmacherskiej – przeczytaj najpierw zasady – ponieważ różnica może polegać na tym, że potencjalnie wygrałeś naprawdę dużo kasy, ale z drugiej strony tak naprawdę nie możesz wypłacić tej kwoty ze swojego konta bukmacherskiego, ponieważ regulamin tego zabrania. No niestety, przy obstawianiu zakładów u bukmachera powinno się pamiętać o tym, że gra jest ustawiona przeciwko tobie, a nie dla ciebie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer