Ciekawostki, jakie możemy znaleźć w świecie zakładów bukmacherskich

Dzisiaj czwartek, czyli ,,mały piątek” dlatego też dziś mamy dla was kilka ciekawostek na temat bukmacherki. W końcu każdy czeka już na weekend, kwarantanna dla wielu jest bardzo ciężka do zniesienia, dlatego nie będziemy marnować dłużej waszego czasu, także zapraszamy do artykułu!

Ciekawostki, jakie możemy znaleźć w świecie zakładów bukmacherskich

Obowiązki pracownika punktu bukmacherskiego

Pierwszym obowiązkiem będzie na pewno przyjmowanie zakładów w godzinach otwarcia punktu. Zazwyczaj są to godziny 9-18. Ale wiadomo, że jak to już z bywa w branży usługowej, należy przyjść wcześniej, żeby otworzyć nasz punkt, oraz wyjść później, aby sprawdzić czy wszystko się zgadza na kasie, posprzątać oraz przygotować miejsce na następne otwarcie jutrzejszego dnia. Oprócz tego szeregowy pracownik zapewne musi wymieniać materiały reklamowe znajdujące się na ,,zakładzie” oraz udzielać informacji klientom.

Popularność aplikacji bukmacherskich

Jeśli chodzi o to, skąd się wzięła popularność aplikacji bukmacherskich, to na pewno nie wzięła się ona z powietrza. Każdy lubi wygodę. Z racji tego że każdy dzisiaj posiada smartfona, to też po prostu gracze zamiast być zmuszonymi do zasiadywania przed komputerem, po prostu w dowolnym momencie swojego życia wyjmują telefon, logują się przez aplikację, a następnie obstawiają dowolny zakład, jaki oferuje im dana firma bukmacherska.

Sts bonus bez depozytu
Sts bonus bez depozytu

Fora online

Na forach bukmacherskich często występują osoby, które pracowały w firmach bukmacherskich i nierzadko też jest to dla nich dobra okazja, aby wylać z siebie wszystkie żale na temat swojej pracy. Bukmacherskie fora zamknięte zarządzane są przez moderatorów, zazwyczaj są to właściciele domen na których postawione są fora lub osoby o wyjątkowej wiedzy i cieszące się dobrą opinią. Moderatorzy mają za zadanie pilnować porządku na forum, dawać kary, a także rozwijać forum.

Obstawianie e-sportów

Tak naprawdę obstawanie e-sportów niczym nie różni się od typowania meczów w tradycyjnych dyscyplinach. Wybieramy swoją ulubioną drużynę e-sportową, ustalamy stawkę i wypuszczamy kupon w ,,objęcia bukmachera”. Oprócz zwykłych zakładów możemy zdecydować się na zakład z pojedynczym zdarzeniem, albo zaszaleć i wytypować zakład akumulowany, a więc zainwestować stawkę na więcej niż jeden mecz. Ten drugi wariant jest, oczywiście, bardziej opłacalny, ale jednocześnie trudniej osiągać w nim sukcesy.

Emocje o zakładów bukmacherskich

Gracze zakładów bukmacherskich często nie zdają sobie sprawy z procesów zachodzących w ich głowach. Największe emocje zawsze rodzi oczekiwanie. Im bliżej zakończenia danego spotkania, tym silniejsze emocje towarzyszą typerowi podczas ogrywania bukmachera. Porażce najczęściej towarzyszą uczucia negatywne takie jak złość czy smutek a w przypadku zwycięstwa jest to prawie zawsze radość i ulga. Od tego jak mocno odbiją się na nas uczucia, najczęściej zależy od stawki którą postawiliśmy, oraz od tego jakie samo typowanie ma dla nas wagę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer