BetClic Polska – czy warto jest typować u tego bukmachera?

Betclic jest całkiem nowym bukmacherem na Polskim rynku, na dodatek działa dość nietypowo, bo mimo iż otrzymał on od Polskiego Ministerstwa Finansów pozwolenie na obrót zakładami bukmacherskimi, to zdecydował się on działać wyłącznie w Polskiej sieci. Czy warto jest jednak typować zakłady bukmacherskie u tego bukmachera?

BetClic Polska – czy warto jest typować u tego bukmachera?

Betclic – odejście i powrót

Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w roku 2017 BetClic zmuszony został do zrezygnowania z działalności na terytorium naszego kraju na jakiś czas. Na podobny ruch zdecydował się również Expekt czy Bwin. W mediach od dłuższego czasu mówi się o tym, że zagranicznym bukmacherom polskie prawo dało porządnie w kość. Niektórzy odczuli zmiany bardziej, a inni mniej. Nic dziwnego, że coraz więcej podmiotów stara się działać w Polsce poza szarą strefą, w końcu kolejni, legalni bukmacherzy (w przyszłości oczywiście) starają się o licencję na obrót zakładami bukmacherskimi w Polsce.

Kiedy BetClic otrzymało licencję MF?

W dniu 26 września 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało licencję bukmacherską o numerze PS4.6831.11.2017. Stoi za nią podmiot o nazwie BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, którego przedstawicielem w Polsce jest spółka Pejot 1 Sp. z o.o z Wrocławia.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Oferta bukmacherska – BetClic

O ile wybór zakładów jest niemal taki sam, jak w przypadku naszych, Polskich bukmacherów, to w wielu kwestiach BetClic przewyższa polską konkurencję. Firma bukmacherska BetClic dla swoich graczy organizuje liczne konkursy czy cashbacki, które można odebrać w przypadku nietrafionych kuponów. Szczególnie dobrze oferta tej firmy wygląda w dniach, gdy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów czy innych znanych turniejów piłkarskich ale nie tylko. Widać to w Polsce chociażby w przypadku premii na start. Betclic bonus powitalny to rzadko u nas spotykany cashback od przegranej w pierwszym kuponie. Jeżeli zaliczysz przegraną, buk odda ci 100% zainwestowanych pieniędzy aż do 500 złotych! Betclic znany jest także z oferty na e-sport, który w Polsce jest bardzo popularny.

Strona Betclic.pl

Oficjalna strona bukmachera Betclic dostępna jest w języku polskim pod nazwą Betclic.pl. Nie trzeba martwić się o to, że jest to coś nielegalnego! Z racji tego, że BetClic Polska. Oczywiście, pamiętać trzeba o tym, że strona europejska bukmachera nie jest zgodna z przepisami w naszym kraju, gdyż jest tam poker, kasyno i tym podobne produkty.

Bonus powitalny dla Polaków w Betclic

Zagraniczni bukmacherzy bardzo często organizują wyjątkowe akcje dla nowo zarejestrowanych klientów. Nikt chyba nie wyobraża sobie, by w przypadku BetClic Polska miało być inaczej. Pamiętajmy jedynie o tym, iż jest ona dostępna tylko dla nowych graczy!

BetClic – kod promocyjny dla nowych graczy

Legalny bukmacher w Polsce BetClic w 2019 roku oferuje nowym graczom bonus 500 PLN jako cashback, czyli zakład bez ryzyka. Żeby go otrzymać należy podczas rejestracji konta w betclic wpisać kod promocyjny: KOD500. Po wpisaniu tego kodu promocyjnego podczas rejestracji konta mamy możliwość odebrania darmowego zakładu bez ryzyka w kwocie do 500 PLN. Oznacza to tyle, że w przypadku przegranego pierwszego zakładu, bukmacher Betclic zwraca nam stawkę przegranego kuponu do kwoty 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer