Aplikacja na smartfony STS – czy jest ona warta uwagi?

Wiele graczy zakładów bukmacherskich ceni sobie usługi bukmachera STS – niektórzy uważają go nawet za najlepszego bukmachera na Polskim rynku. Nie inaczej stało się również z aplikacją mobilną STS – wielu typerów chętnie z niej korzysta, dlatego też dziś dowiecie się, czy jest ona warta waszej uwagi!

Aplikacja na smartfony STS – czy jest ona warta uwagi?

Od kiedy STS oferuje swoje usługi w Polsce?

Legalny bukmacher STS działa w Polsce od czasów sprzed nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku. Zgodnie z nowymi przepisami uzyskał on licencję Polskiego Ministerstwa Finansów na oferowanie graczom zakładów bukmacherskich, ale co by nie mówić, w naszym kraju nadal można paść ofiarą oszustwa. Właśnie dlatego dobrze jest mieć pewność czy dana spółka działa tak, jak wymaga tego prawo. Aplikacja mobilna STS jest tak samo legalna, jak granie na stronie STS czy w jego punkcie naziemnym, dlatego też nie ma to najmniejszego znaczenia, gdzie obstawiamy zakład.

darmowy bonus betclic
darmowy bonus betclic

Gdzie możemy pobrać aplikację mobilną STS?

Aplikacja na smartfony od STS jest dostępna na systemy Android oraz iOS. W przypadku IoS wystarczy wejść do AppStore, wyszukać aplikację, zainstalować – i gotowe. Najszybszym sposobem na pobranie aplikacji na smartfona jest wejście na stronę STS pod adresem www.sts.pl – a następnie zainstalowanie jej z poziomu telefonu.

Najlepsza funkcja aplikacji – Czat STS

Każdy, kto ma zainstalowaną na swoim smartfonie aplikację mobilną STS, ma dostęp do czatu z innymi użytkownikami, którzy mają ją otwartą na swoich telefonach. Czat STS jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami. Większość najlepszych bukmacherów bez tej funkcji się nie obędzie. Dyskusja z innymi graczami to opcja na to, że z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o konkretnych spotkaniach sportowych, poczytać o strategiach innych osób, a także dowiedzieć się o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa przez 24 godziny na dobę, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę w nocy niż na przykład w godzinach porannych bądź wieczornych.

Mecze na żywo w aplikacji mobilnej STS

Każdy gracz, który posiada konto u bukmachera STS, ma możliwość oglądania darmowych meczy STS TV. Jest to jedna z najpopularniejszych usług które są dostępne w aplikacji mobilnej STS. Nie trzeba się jakoś specjalnie natrudzić, by oglądać mecze przez aplikację, wystarczy że po wejściu na nasze konto, wejdziemy na dział z zakładami Live i wybierzemy odpowiednie wydarzenie sportowe, które nas w tym momencie interesuje. Co ważne, do wyboru mamy nie tylko piłkę nożną, ale także tenisa, siatkówkę czy inne popularne sporty. STS oferuje także swoim graczom tak zwaną usługę STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na konto bankowe nawet w ciągu kilku minut. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Który bukmacher internetowy jest w Polsce najlepszy? Istnieje wielu legalnych bukmacherów online, którzy mają bardzo ciekawe i atrakcyjne promocje dla nowych graczy. Zakłady bukmacherskie przez internet to nie tylko bonusy za darmo ale również wysokie kursy, niska marża i bogata oferta zakładów sportowych.

Site Footer